Mededeling Raad van Bestuur.

dinsdag 27 februari 2018 om 07u50

“Beste supporters, wij lezen en begrijpen jullie commentaren naar aanleiding van onze pijnlijke nederlaag van afgelopen zaterdag tegen FC Oosterzonen. Wij zijn er zeker van dat ze rechtstreeks uit het hart van onze trouwe supporters komen en zijn jullie dankbaar voor deze betrokkenheid met het wel en wee van onze club.

Maar tezelfdertijd rekenen we meer dan ooit op jullie steun met het oog op de levensbelangrijke wedstrijd van komende zaterdag tegen Berchem Sport. Om de steun voor onze ploeg nog te vergroten, houden we zaterdag Ladies Night d.w.z. voor alle dames en jongeren van minder dan 18 jaar gratis toegang alsook een actie voor onze jeugdspelers, hun ouders, staf en bestuur."

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel