Mededeling van het bestuur over T1 Chris Janssens

dinsdag 17 april 2018 om 18u10

Beste supporters,

De persberichten van gisteren, die wat het bestuur betreft, op niets waren gestoeld, hebben voor de club tot de pijnlijke situatie geleid, dat een samenwerking met onze hoofdcoach dhr. Chris Janssens in de gegeven omstandigheden, onmogelijk is geworden. Wij danken Chris voor zijn bijdrage aan onze club.

Twee cruciale wedstrijden voor het einde van de competitie, betreuren wij dat ten zeerste.

Onze T2, Peter Mommaerts en Tom Hofman, hebben aanvaard om in deze moeilijke omstandigheden de ploeg te leiden, waarvoor alvast onze oprechte dank.

Terzelfdertijd hopen wij dat alle gelederen van de club, supporters, spelers, trainers en bestuur van de jeugd en de eerste ploeg, zich eendrachtig achter onze ploeg zullen scharen om degradatie te vermijden.

Eerste Amateur verdient een ploeg als FCV Dender EH!

Tot zaterdag!

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel