De nieuwe T1 is bekend!

zaterdag 30 juni 2018 om 15u58

Beste supporters

Wij zijn blij jullie de komst van Francky Cieters als T1 van onze club te mogen aankondigen. Francky heeft er al een lange carrière in het voetbal opzitten met als hoogtepunt de titel met VW Hamme in de toenmalige Derde Nationale A. Wij weten Franky te waarderen zowel voor zijn sportieve inzichten, zijn gedrevenheid en zijn visie op de werking met onze jeugd. Uiteraard zullen we nu samen verder werken aan het uitbouwen van een competitieve kern voor volgend seizoen.

In afwachting van verder nieuws, alvast een prettige, deugddoende vakantie toegewenst aan allen.

Het bestuur

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel