De eerste twee inkomende transfers!

maandag 16 juli 2018 om 19u20

Beste supporters, zelfs tijdens het WK hebben wij ons verder geconcentreerd op ons geliefd FC en we hebben dan ook goed nieuws!

Inderdaad, we hebben het plezier jullie te kunnen meedelen dat vanavond 2 spelers hun handtekening onder een tweejarig contract hebben geplaatst nl. Ludovic Buysens en Yarno De Nayer.

Yarno een getalenteerde jongeman van onze gemeente, vervoegt ons van Zulte Waregem als doelman. Op zijn 19de heeft hij veel potentieel om binnen een paar jaar een van de sterkhouders van onze club te worden.

Ludovic moet dat eigenlijk onmiddellijk worden. Met een rijk gevulde carrière in 1A (OHL, Bergen en Sint-Truiden) en 1B (Lierse) moet hij als centrale verdediger een van onze sterkmakers en leiders op het veld worden. We houden jullie uiteraard op de hoogte van de verdere evolutie in de verschillende dossiers van spelers die een meerwaarde voor onze club zouden kunnen betekenen.

Het bestuur

 

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel