Twee contractverlengingen!

woensdag 6 maart 2019 om 21u00

Onze club is verheugd te melden dat Ridwane M'Barki zijn contract verlengd heeft voor de 2 komende seizoenen.

Ridwane is binnen ons team een vaste waarde en zijn prestaties in dit seizoen zijn in stijgende lijn. De club is zeer tevreden over deze vooruitgang en is vol vertrouwen dat Ridwane een belangrijke schakel zal vormen in onze ambitie om de stap naar 1B te zetten.

De club heeft ook een overeenkomst bereikt met Joachim Ngongo van de B-ploeg om de volgende 2 seizoenen deel uit te maken van de A-kern. Hij heeft bewezen dat hij talent heeft en het niveau van de A-ploeg aan kan. Joachim is 18 en studeert voor Ingenieur aan de VUB.

Wij wensen deze twee toppers veel succes in hun toekomst in onze club! 

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel