Zaterdag, ook ploegvoorstelling!

vrijdag 6 september 2019 om 11u41

Nog een beetje moeite met de gezichten van de nieuwe spelers of van onze beloften? Kijk dan nu al op onze spelerspagina en zak zaterdag na de wedstrijd zeker af naar ons Sports Café waar de spelers en technische staff, vanaf 22u30, voorgesteld gaan worden!
Vergeet in de loop van de dag ook onze Kick-Off Day niet. Na de wedstrijd en ploegvoorstelling is er een party met DJ.
Vanaf 12u is iedereen welkom in ons stadion voor het Kick-Off festival, maar de apotheose - de wedstrijd zelf - mag zeker niet gemist worden want onze spelers rekenen, net zoals in Brussel, op jullie massale vocale steun.
Om zaterdag goed weer te verkrijgen werden er, naar aloude Denderleeuwse traditie, al eieren bij de Arme Klaren gedragen, toch voorziet FC Dender zelf tenten in de tuin van het stadion.

SUPPORTERS OP POST !
spelers
Promo Poster 7 Sep 2019

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel