Voorbeschouwing SK Deinze - FC Dender.

vrijdag 14 december 2018 om 08u45

We zijn ondertussen zestien wedstrijden ver en beginnen dus zaterdag aanstaande aan de terugronde.
FC begon heel zwak aan het seizoen, een eerste overwinning viel pas te noteren op de zevende speeldag toen FC vrij makkelijk, met 0-2, won in Aalst. FC D bevond zich in die periode onderaan in het klassement, in de eerste wedstrijden leek er bijna niets te lukken, het was duidelijk dat het FC aan automatismen ontbrak, het late samenstellen van het elftal is hieraan wellicht niet vreemd.
Na de wedstrijd op Aalst werd er thuis nog eens met 0-1 verloren van RWDM, een onterecht toegekende penalty bracht uitsluitsel in deze gelijk opgaande wedstrijd.
Nadien werd er niet meer verloren, sinds 27 oktober behaalde het 17 op 21, heel fraaie cijfers waardoor het zich nu op slechts één puntje van de top vier bevindt.
Ondertussen zagen we de onzekerheid binnen het team wegebben, ons team lijkt nu telkens vertrouwensvol aan de aftrap te komen.
Nu zaterdag staat het voor één van de zwaarste verplaatsingen van het seizoen want dan worden onze spelers in Deinze verwacht.
SK Deinze staat op de tweede plaats en verloor dit seizoen nog maar één keer, enkel van FC Seraing werd er verloren, 2-1. Tussendoor knikkerde het ook nog Club Brugge met 2-0 uit de Croky Cup, in de volgende ronde werd er met 1-3 verloren van Eupen.
Tijdens de laatste vier wedstrijden werd er wel tweemaal gelijk gespeeld, en dit tegen tegen de leider (Thes, 1-1) en de allerlaatste uit het klassement (Heist, 0-0).
Deinze is een vlot scorend elftal dat gemiddeld tweemaal per wedstrijd scoort, het incasseerde zelf 15 tegendoelpunten.
Van de 29 gescoorde doelpunten werden er 25 door de aanvallers gescoord, Mertens (8), Challouck (7), Mezine (6), Van Walle en Lallemand elk 2, namen die bij de voetbalkenners meer dan een belletje doen rinkelen.
Voor ons is de bekendste naam in het team van Van Acker uiteraard onze publiekslieveling van de voorbije twee seizoenen, nl. Mehdi Tarfi – vooral vorig seizoen outstanding met zijn fantastische dribbels, rushes en 4 doelpunten.
De heenwedstrijd werd door FC Dender met 0-2 verloren, FC werd al na 15 minuten tot 10 herleid na een fout van Buysens op wie anders dan Tarfi. Onze defensie weze bij deze gewaarschuwd… Deinze legt de lat hoog want het wil maar al te graag de promotie naar 1B afdwingen, het telt 32 punten en staat hiermee 5 punten achter ongenaakbaar leider Thes Sport.
FC telt 9 punten minder dan Deinze, de weg is nog lang maar… wil FC eventueel de uiteindelijke strijd in de Play Offs kunnen aangaan wordt er dus best gewonnen tegen SK Deinze.
Het is tevens een treffen dat heel erg leeft bij de FC-supporters, ook bij de spelers die hopen op heel wat vocale steun van zijn achterban in het Burgemeester Van De Wiele stadion!
Coach Francky Cieters kan voor deze verplaatsing rekenen op de ganse kern. 
SUPPORTERS OP POST !

Historiek:

Sat 08/09/18 Dender 0 - 2 Deinze
Sat 28/04/18 Deinze 1 - 2 Dender
Sat 09/09/17 Dender 1 - 0 Deinze
Sat 28/01/17 Deinze 0 - 0 Dender
Sat 24/09/16 Dender 1 - 2 Deinze
Sun 08/02/15 Dender 1 - 0 Deinze
Sat 13/09/14 Deinze 2 - 0 Dender
 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel