Succesvolle stage achter de rug!

zondag 28 juli 2019 om 08u49

Onder het toeziend oog van onze technische staf hebben onze spelers in het begin van de week een stage afgewerkt op de club. Naast verschillende trainingen hebben onze spelers ook veel tijd met elkaar doorgebracht. Het was het ideale moment om de nieuwkomers te integreren in de hechte groep die vorig seizoen gevormd werd. Met Jasper Van Oudenhove, Lennard Hens, Sam Valcke en Dylan Ragolle werden al vier inkomende transfers afgerond. Daarnaast kunnen we rekenen op een goede doorstroming van onze beloften. Stijn Barrezeele, Patrick Kabeya Sacré, Stepan Kuleshov en Timon Van Calenbergh maakten de stap naar de A-kern.

Testers Noah Neiman en Stjepan Vukovic (beiden centrale verdedigers) maakten de stage ook mee. Nieuwe aanwinst Dylan Ragolle was er op de laatste dag van de stage ook bij!

Na 2,5 dagen hard werken en trainen op de club en in Liedekerke bos, stond er woensdagnamiddag in het warme weer nog een teambuilding op het programma. Onze groep trok daarvoor naar de zee en wees maar gerust, 't was plezant!

 • Jupiler
 • stravbier
 • drinxit
 • fonce
 • Bosmans
 • Houthandel-VH
 • rantour
 • pelicanrouge
 • logo  Eecofisk
 • LOGO Fashion Forum
 • Logo Ibis Aalst 2017
 • ProxyDelhaize
 • Logo Lucas
 • loft
 • Logo De Smaele
 • Logo Romein
 • Logo Willy & Gunther
 • Tony Boel